Браслети

Переглянуті товари

Знижки

Зменшена ціна! Стильний браслет - ILLIS Збільшити для перегляду

Стильний браслет - ILLIS, золотий авантюрин

NX045

Новий

Фірмові браслети X-MOMO

Кожен браслет має значення, що підкреслює його унікальність і зроблений щороку. Ювелірні вироби та підвіски від відомих постачальників по всьому світу, що спеціалізуються на біжутерії - браслети та їх компоненти. Перевірте склад, доставте протягом двох робочих днів. Для окремих людей ви зможете відвідати. Ми з нетерпінням чекаємо нашої співпраці.

Детальніше

При покупці цього товару Ви можете отримати до 1 точка лояльності. Ваша корзина буде 1 точка які можуть бути перетворені в купон 6,00 ₴.


534,40 ₴

-40%

890,67 ₴

Інформація

Браслети створені спеціально для вас. Фантазії не встановлені. За допомогою спеціального браслету ти теж. Наша мета - винайти та принести оригінальні твори, які будуть вашими улюбленими надбаннями. Бусинки розташовані на міцній гумці, тому браслети підходять для повсякденного зносу. Браслет за вашими побажаннями, будь ласка, будь-які зміни та вимоги з вашої сторони.

  • Мінерал, що використовується в браслеті: золотий авантюрин
  • Компоненти:  та інші компоненти
  • Діаметр кульки: Ø mix
  • Довжина: UNI
  • Догляд: Для тривалого збереження вихідного стану браслета рекомендується не піддавати його впливу надмірного потовиділення, а також уникати використання води або інших рідин. Камені можуть також схильні падати з висоти.

Ми виготовляємо браслети на замовлення відповідно до ваших побажань. Ми просимо вас бути терплячими, якщо ми затримаємо виробництво. 

30 other products in the same category: